Otwarci na współpracę

Otwarci na współpracę

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w gronie trenerów i opiekunów wdrożeń, z którymi współpracowaliśmy podczas realizacji projektu Wychować Człowieka Mądrego. Wzbogaceni doświadczeniem wyniesionym z projektu korzystamy z potencjału jakim jest nasz ogólnopolski zespół i panujące w nim zaufanie oraz kultura organizacyjna. Tym samym planujemy kolejne wspólne działania, omawiamy możliwości i wymieniamy się inspiracjami.

Spotkaliśmy się w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 1 SOS, gdzie gościliśmy już wcześniej i zawsze było świetnie

Agnieszka Szelągowska z Fundacji Szkoła Liderów przeprowadziła zespół opiekunów wdrożeń przez proces zbierający jednostkowe doświadczenia opiekunów. Dzięki niemu zobaczyliśmy szerszy obraz naszej działalności. I było to cudowne doświadczenie.

Przeprowadziliśmy superwizje trenerów realizujących szkolenia dla tutorów. Nad przebiegiem tego procesu czuwała Joanna Kwiatkowska i inni trenerzy z Instytut Tutoringu Szkolnego.

Dyrektor Instytutu Piotr Nita nakreślił nowe priorytety rozwoju Instytutu i doprecyzował formuły współpracy z Instytutem.

Dyrektor Instytutu Piotr Nita nakreślił nowe priorytety rozwoju Instytutu i doprecyzował formuły współpracy z Instytutem.

Dziękujemy wszystkim obecnym. Przecudownie było spędzić wspólnie z Wami ten czas. Było dużo pozytywnej energii i optymizmu, dużo uścisków, moc odważnych pomysłów i mądrych konkluzji. Aż chce się więcej.

Jako placówka Towarzystwo Edukacji Otwartej Instytut ma otwartość na nowe kooperacje, do których zapraszamy